Autorizovaný prodejce vozidel Škoda v Prostějově. Autorizovaný servis vozidel Škoda a Volkswagen v Prostějově.

škoda, octavia, superb, fabia, roomster, prodejce vozidel

Nabídka skladových vozů Kalkulátor oprav vozů Nabídka ojetých vozů Operativní

ŠKODA Roomster

roomster

Osobitý a sebevědomý design

ŠKODA Roomster působí se svým osobitým designem sebevědomě a dynamicky. Přední nárazník, trojrozměrně tvarované přední světlomety a maska chladiče s dominantním novým logem ŠKODA dodávají vozu robustnost a zároveň i přátelský výraz, který ještě podtrhují mlhové světlomety.

Mimořádně velká zadní boční okna nebo kliky zadních dveří integrované do tmavých sloupků jsou charakteristickými prvky všech vozů Roomster. Praktickým doplňkem je střešní nosič v elegantním černém provedení.

roomsterVariabilita prostoru

Mimořádná prostornost a vzdušnost interiéru je daná originální koncepcí vozu, která klade důraz na pohodlí celé posádky. Cestující na vyvýšených zadních sedadlech se mohou cítit jako v kině a užívat si jedinečný výhled na okolní svět z velkých bočních oken.

Pocit prostornosti vozu pak může ještě umocnit panoramatická střecha o ploše 0,82 m2 vyrobená z laminovaného skla, které zabraňuje nadměrnému zahřívání interiéru a zároveň chrání posádku před UV zářením.

V modelu ŠKODA Roomster máte k dispozici úctyhodný zavazadlový prostor. Jeho objem se v závislosti na poloze opěradla a pozici zadní sedačky pohybuje v rozmezí 480 až 560 litrů. Po vyjmutí zadních sedadel se z vozu stává malá dodávka s úložným prostorem o objemu 1810 litrů.

 


Napsali o nás...
Přečtěte si článek o naší společnosti, který vyšel v novinovém měsíčníku Škoda Mobil.  ... více
Ocenění od ŠKODA AUTO a.s.
Ocenění za vynikající obchodní výsledky v roce 2015 ... více
facebook