O společnostiNovinkyKariéra

SEAT STK Service

« zpět

Pravou radost z jízdy ve vašem voze SEAT poznáte pouze tehdy, pokud vše funguje tak jak má. Jedině pak se můžete za volantem uvolnit a oddat se požitku z řízení vašeho vozu. Chceme se postarat, aby vám tyto příjemné pocity vydržely co nejdéle, a proto jsme pro vás připravili nabídku technické kontroly a měření emisí zdarma.

Pokud byste řídili vůz s propadlou technickou kontrolu či měřením emisí, můžete být potrestáni vysokou pokutou nebo nařízeným odtahem. Při dopravní nehodě by se pak na vás nevztahovalo ani platné povinné ručení.

Přivezte raději svůj SEAT do autorizovaného servisu PV AUTO Prostějov a o váš vůz se postarají naši vyškolení technici. Prověříme stav vašeho vozu a vše potřebné opravíme. Jako bonus získáte provedení technické kontroly v nezávislé STK a měření emisí zdarma.

V PV AUTO Prostějov vám garantujemenejen špičkovou kvalitu pravidelně školených techniků, ale navíc používáme výhradně Originální díly SEAT®. Samozřejmostí je dvouletá záruka na díly i práci.Navštivte nás osobně nebo nás kontaktujte:

582 333 779 pvauto@pvauto.cz

Prohlášení odpovědnosti / GDPR / Prohlášení o COOKIES / © PV AUTO Prostějov s.r.o. | Autorizovaný prodejce vozidel Škoda

Potřebujete poradit?
x
Potřebujete poradit?