Servis vozidel ŠkodaServis vozidel VolkswagenServis vozidel SeatKalkulátor opravPneu hotelON-LINE objednání do servisu

Autorizovaný servis vozidel Škoda v Prostějově

Prodejem auta všechno teprve začíná. I sebekvalitnější výrobek občas potřebuje zkontrolovat či opravit. Automobil, který by servis vůbec nepotřeboval, zatím vážně nikdo nevynalezl. Aby pro vás byl provoz vašeho vozu vždy příjemnou a nekomplikovanou záležitostí, vycházíme vám vstříc.

Komplexní servis

Myslíme na Vás a Vaše potřeby každý den po celý rok. Nevěříte? Tak si nás vyzkoušete. 

Uskladnění kompletních kol
Po ukončení letní či zimní sezony Vám v autorizovaném servisu odborně uskladní sadu pneumatik, které právě nepotřebujete.

Zapůjčení příslušenství
Potřebujete občas nosič lyží, dětskou sedačku či třeba držák na kolo a nechcete si je kupovat? Autorizovaný servisní partner Škoda Vám za výhodnou cenu originální Škoda příslušenství zapůjčí.

Umytí vozu a vyčištění interiéru
Autorizovaný servisní partner Škoda Vám dokonce kompletně umyje vůz a důkladně vyčistí interiér. A ke všemu za velmi výhodnou cenu.

Expresní servis
Drobné závady i naléhavé a nečekané situace Vám pomůže autorizovaný servisní partner Škoda vyřešit ihned a bez objednání.

Oprava skel a plastů
Někdy poškození čelního skla nebo plastových nárazníků nevyžaduje výměnu za nové díly. V těchto případech Vám v autorizovaném servisu Škoda odborně provedou opravu.

Příprava na STK a měření emisí
Kompletně připravíme Váš vůz na bezproblémové absolvování STK a zároveň změříme emise Vašeho vozu. Kde? Přece u našich autorizovaných servisních partnerů Škoda.

Vaše bezpečnost závisí na Vašem vozidle. Bezpečnost je závislá na spolehlivosti Vašeho vozidla a na tom, jakou péči dostává. Důvěřujte tedy právě těm, jejichž práce je symbolem skutečné kvality a profesionality za rozumnou cenu.

Více o aktualních servisních možnostech naleznete v sekci Novinky.Navštivte nás osobně nebo nás kontaktujte:

582 333 779 pvauto@pvauto.cz

Prohlášení odpovědnosti / GDPR / Prohlášení o COOKIES / © PV AUTO Prostějov s.r.o. | Autorizovaný prodejce vozidel Škoda

Potřebujete poradit?
x
Potřebujete poradit?