Autorizovaný prodejce vozidel Škoda v Prostějově. Autorizovaný servis vozidel Škoda a Volkswagen v Prostějově.

škoda, octavia, superb, fabia, roomster, prodejce vozidel

Nabídka skladových vozů Kalkulátor oprav vozů Nabídka ojetých vozů Operativní

Škoda Karoq

  • ŠKODA ve Stockholmu odhalila nové SUV jménem KAROQ, které nahrazuje model Yeti
  • Novinkami ve výbavě jsou full LED světlomety, digitální přístrojový štít nebo infotainment s ovládáním gesty
  • Jméno KAROQ je kombinací výrazů ‘KAA’RAQ’ (auto) a ‘RUQ’ (šíp), psaná podoba pochází z jazyka Aleuťanů, kmene původních obyvatel, žijících na ostrově u jižního pobřeží Aljašky.

Zároveň prosím při kliknutí na foto při rozbalení stránky vložte prosím toto info:

 

ŠKODA KAROQ je zcela nově vyvinuté, kompaktní SUV, Emocionální a dynamický design s řadou krystalických prvků využívá nový designový jazyk vozů SUV značky ŠKODA. ŠKODA KAROQ nabízí velkorysý prostor v interiéru i velký zavazadlový prostor, nové asistenční systémy, Full LED světlomety a vůbec poprvé ve voze značky ŠKODA také digitální přístrojový panel. 

 

Rozměry

Délka nového modelu ŠKODA KAROQ činí 4 382 mm, šířka 1 841 mm a výška 1 605 mm. Rozvor náprav měří 2 638 mm (u verze s pohonem všech kol 2 630 mm). Zvětšené rozměry karoserie jdou ku prospěchu cestujícím. Prostor před koleny cestujících na zadních sedadlech činí 69 mm.

VarioFlex

S volitelně dodávaným systémem zadních sedadel VarioFlex je základní velikost prostoru pro zavazadla variabilní a pohybuje se od 479 do 588 l. Maximální využitelný objem zavazadlového prostoru při dvoumístné konfiguraci a po vyjmutí sedadel činí 1 810 l.

Spolehliví pomocníci: Asistenční systémy

Ve voze ŠKODA KAROQ je k dispozici široká škála asistenčních systémů. K novým komfortním systémům patří například Park Assist, Lane Assist nebo Traffic Jam Assist. K vyšší úrovni bezpečnosti přispívají systémy Blind Spot Detect, Front Assist s prediktivní ochranou chodců nebo Emergency Assist.

 

Digitální přístrojový panel

Poprvé ve voze značky ŠKODA bude k dispozici tzv. Digital Instrument Panel, který řidiči vozu ŠKODA KAROQ umožňuje nastavit některé z uspořádání velkoplošného displeje v přístrojovém štítu.

 

karoq

 

LED technologie

ŠKODA KAROQ nabízí volitelně Full LED světlomety s čirou optikou. V interiéru vytváří odpovídající světelnou atmosféru nové LED-ambientní osvětlení v dekoračních lištách dveří a palubní desky, které lze nastavit v některém z deseti odstínů.

 

Konektivita

Inteligentní propojení mezi vozem a chytrým telefonem dosahuje v modelu KAROQ nové úrovně. SmartLink+ zajišťuje propojení vašeho chytrého telefonu s vestavěným infotainmentem pomocí služby MirrorLinkTM. Phonebox s indukčním nabíjením připojuje chytrý telefon k anténě vozidla a současně jej bezdrátově nabíjí.

 

Motory

Motorovou paletu tvoří pět pohonných jednotek, které mají zdvihové objemy od 1,0 l, přes 1,5 l a 1,6 l, až po 2,0 l. Výkonové spektrum sahá od 85 kW (115 k) do 140 kW (190 k). Nový motor 1,5 TSI je vybaven systémem Active Cylinder Management Technology, tj. odpojováním dvou válců, které v určitých provozních režimech přispívá k významné úspoře paliva.

 

4x4

Motor 2,0 TDI nabízí výkon 140 kW (190 k) a je sériově dodáván s pohonem všech kol a sedmistupňovou převodovkou DSG. Režim Offroad s pohonem všech kol navíc zlepšuje jízdní vlastnosti mimo zpevněné silnice. K dispozici také možnost volby jízdního profilu v režimech Normal, Sport, Eco, Individual a Snow (ve verzi 4×4).

 

Objednávky začnou prodejci značky Škoda přijímat již začátkem léta. Výroba nového modelu Karoq se rozběhne během prázdnin a na českých silnicích by se první Karoqy měly objevit na přelomu září a října.

Vizualizér je Simply Clever nástroj, navržený tak, aby ve vás probudil automobilového designéra a pomohl vám seznámit se s novým modelem ŠKODA KODIAQ ze všech úhlů. Zvolte si svoji oblíbenou barvu, vyberte si k ní ta správná kola a vychutnejte si na virtuálním obrázku váš vlastní KODIAQ. ... více
ŠKODA Rapid
Hatchback ve stylu ŠKODA Rapid Spaceback přináší nový designový styl značky ŠKODA a nabízí osvěžující, vizuálně atraktivní konfigurace. Mřížka chladiče je pevnou sočástí přední masky a proto se nezvedá s kapotou. Nad chromovaným rámečkem mřížky chladiče dominuje logo ŠKODA. Integrované světlomety, tvoří s mřížkou chladiče jednotný designový celek, opticky rozšiřující vozidlo. Stejně tak spoiler s integrovanými mlhovými světlomety přispívá k vnímání robustnosti a šířky. Z boku zaujme Rapid svými elegantními čistými plochami a dynamickými liniemi, které zdůrazňují kompaktnost vozu.   Maximálně bezpečný Na bezpečnost modelu Rapid se můžete spolehnout i za extrémních okolností. Standardem je široká bezpečnostní výbava, k níž patří ESC (kontrola stability) včetně ABS nebo šest airbagů. Samozřejmostí jsou tedy i hlavové airbagy, které vytvoří po aktivaci stěnu a chrání před zraněním hlavy posádku vpředu i vzadu.   Šetrný k přírodě Sedmistupňová převodovka DSG (Direct Shift Gearbox), dodávaná s motorizací 1,4 TSI/90 kW a 1,6 TDI/66 kW, spojuje výhody mechanické a běžné automatické převodovky. Díky velmi rychlému řazení umožňuje dosáhnout výborné akcelerace. Volbou vhodných stupňů dokáže DSG udržovat motor v optimálním pracovním režimu, a tak je při ekonomickém způsobu jízdy možné docílit velmi příznivých hodnot spotřeby paliva, a tím i emisí CO2.     Rapid StylePLUS Rapid Fresh Rapid GreenLine Rapid Rapid Spaceback StylePLUS Rapid Spaceback Fresh Rapid Spaceback GreenLine Rapid Spaceback ... více
ŠKODA Octavia
ŠKODA Octavia není jen prostorná a funkční, ale také dobře vypadá. Přední část auta působí sebevědomým dojmem díky důrazu na horizontální linie. Boční profil se ve srovnání s předchozí generací stal výrazně dynamičtějším, což je zásluha dlouhého rozvoru, zkráceného předního převisu a C-sloupku posunutého daleko vzad. Vysoko položená ostrá tornádo linie vůz vizuálně prodlužuje a zdůrazňuje jeho siluetu podobnou kupé. Novým typickým detailem je stoupající linka oken v zadních dveřích, takzvaná „ploutev“ - malý ale efektivní designový nápad, který vozu dává dravý a úderný vzhled. Také zadní části vozu dominují precizní tvary, styl a perfektní proporce. Všechno je na svém místě, dobře umístěné a úhledné. Typická grafika světlometů s jejich nezaměnitelnou osvětlenou plochou ve tvaru C je provedena s nekompromisní dokonalostí. Váš osobní prostor Je spousta způsobů, jak přizpůsobit interiér modelu Octavia vašemu vkusu a požadavkům. V závislosti na úrovni výbavy si můžete zvolit barevnou kombinaci interiéru (černá, šedá/černá, béžová/černá, hnědá/černá), materiál čalounění (látka, látka/kůže, Alcantara/kůže, celokožené čalounění, sportovní sedadla), dekory obložení (kovový, dřevěný) a dokonce i design volantu (4 ramenný, 3 ramenný sportovní). Prostoru na rozdávání Když řeknete „obří prostor“, okamžitě se vám vybaví ŠKODA Octavia Combi. Není mnoho vozů, které by v kompaktním segmentu nabízely delší interiér (1 782 mm) nebo více prostoru na kolena vzadu (73 mm). Navíc tu je spousta místa na hlavu vpředu (983 mm) i vzadu (995 mm)! Octavia Fresh Octavia Octavia GreenLine Octavia RS Octavia G-TEC Octavia Combi Fresh Octavia Combi Octavia Combi GreenLine Octavia Combi RS Octavia Combi G-TEC Octavia Combi Scout ... více
Nová ŠKODA Superb
  Dokonalost je v detailech   Nová ŠKODA Superb rozvíjí vzrušující designový jazyk, který se poprvé objevil na designové studii ŠKODA VisionC, a přenáší ho z kreslícího prkna na výrobní linku. Výsledkem je vůz, za kterým se každý otočí. Automobil s ostře řezanými, svalnatými tvary – vyváženější, expresivnější a emotivnější než kdy dřív.    Exteriér i interiér je protkán krystalickými prvky. Vnější povrchy nové generace modelu Superb byly tvarovány s vrcholnou pozorností k detailu. Vzájemná hra konvexních a konkávních tvarů je stejně tak působivá jako jasné hrany, precizní oblouky a ostré linky.       Design přední části Působivý a výjimečný  Precizní, autentický a dynamický – z předního pohledu je pro  novou ŠKODA Superb charakteristická široká mřížka chladiče s  uprostřed umístěným logem, dynamickými konturami kapoty  a ostrými tvary světlometů a předních mlhovek.      Design zadní části   Silný a ostrý Ostrý, expresivní a působivý – záď naší vlajkové lodi jsme osadili širšími LED světlomety a čistými, precizními tvary. Větší šířka, více charakteru, jasnější rysy.     Rozmazlete seInteriér nového modelu Superb je perfektní kombinací dynamických křivek, kvalitních materiálů a maximálního jízdního komfortu. Nová ŠKODA Superb je nejen větší a prostornější než kdy předtím, ale nabízí také nové komfortní prvky, které ji mění v salón na kolech. Vůz, který umožňuje všem cestujícím, včetně těch na zadních sedadlech, cestovat v klidu a pohodlí na dlouhé vzdálenosti.​       Motory    ... více
Nová Škoda Fabia Facelift
  Představujeme Vám novou Škodu Fábii facelift. Její nový, sportovně elgantní desing se zúženými předními a zadními světlomety integrujícími LED technologii nelze přehlédnout.     Interiér vozu je definován hodnotnými materiály, precizností a perfektním zpracováním. Horizontální linie, na které kladli designéři zvláštní důraz, dodávají interiéru vzdušnost a zároveň sebejistý výraz. Důležité změny se odehrály i pod kapotou nového vozu. V hlavní roli je bezpečnost posádky, které ke konfortu jízdy pomáhá navíc systém sledování mrtvého úhlu a upozornění na dopravu pohybující se za vozidlem nebo automatickým přepínáním dálkových světlometů.         Nová Fabia Nová Fabia Combi ... více
Půjčovna vozidel
Společnost PV AUTO Prostějov s.r.o. svým klientům nabízí zapůjčení vozu. Více nově na www.pvautopujcovna.cz Vážený návštěvníku naší autopůjčovny, věříme, že vám náš modelový mix vozidel pro zapůjčení pomůže řešit Vaše nenadálé situace, jako je Váš nepojízdný vůz, potřeba se prezentovat, případně využít vozidla z naší autopůjčovny k přepravě Vašeho majetku. Pokud budete mít zájem, upravíme Vám podmínky zapůjčení individuálně dle Vaší potřeby a k Vaší spokojenosti. Neváhejte nás kontaktovat na telefoním čísle : 582 333 779 - klapka 1 .     Váš tým PV-AUTO spol. s r.o. .   ... více
Škoda Citigo
  Svět minivozů čekají změny!    ŠKODA Citigo okamžitě zaujme svým svěžím designem, ve kterém se mísí známé charakteristické prvky s inovativním řešením. Zatímco například maska chladiče odkazuje svým typickým tvarem na příslušnost vozu ke značce, nad jejím chromovaným rámečkem našlo své nové osobité místo logo ŠKODA. Linie spodní hrany oken mírně stoupá a vůz tak získává při pohledu z boku příjemný nádech dynamiky. Zadní svítilny umístěné těsně nad nárazníkem jednoznačně vycházejí z konceptu svěžího designu a funkčnosti. Nechybí ani důležitý detail: prosvícení do tvaru písmene C.   Benzinový motor 1,0 MPI s výkonem 44 kW se postará o nízkou průměrnou spotřebu 4,5 l /100 km, výkonová varianta 55 kW spotřebuje 4,7 l/100 km. Oba motory se rychle zahřejí na provozní teplotu i na krátkých tratích, takže se skvěle hodí do městského provozu.   Model ŠKODA Citigo Sport je k dispozici v 3dveřovém a také 5dveřovém provedení. Podívejte se stránky jednotlivých modelů: Citigo Sound 3dveřové Citigo 3dveřové Citigo G-TEC 3dveřové Citigo Monte Carlo 3dveřové Citigo Sound 5dveřové Citigo 5dveřové Citigo G-TEC 5dveřové Citigo Monte Carlo 5dveřové ... více
facebook