Autorizovaný prodejce vozidel Škoda v Prostějově. Autorizovaný servis vozidel Škoda a Volkswagen v Prostějově.

škoda, octavia, superb, fabia, roomster, prodejce vozidel

Nabídka skladových vozů Kalkulátor oprav vozů Nabídka ojetých vozů Operativní

Nová ŠKODA Superb

 

Dokonalost je v detailech

 

Nová ŠKODA Superb rozvíjí vzrušující designový jazyk, který se poprvé objevil na designové studii ŠKODA VisionC, a přenáší ho z kreslícího prkna na výrobní linku. Výsledkem je vůz, za kterým se každý otočí. Automobil s ostře řezanými, svalnatými tvary – vyváženější, expresivnější a emotivnější než kdy dřív. 

 

Exteriér i interiér je protkán krystalickými prvky. Vnější povrchy nové generace modelu Superb byly tvarovány s vrcholnou pozorností k detailu. Vzájemná hra konvexních a konkávních tvarů je stejně tak působivá jako jasné hrany, precizní oblouky a ostré linky.

 

 

 

Design přední části

Působivý a výjimečný 

 Precizní, autentický a dynamický – z předního pohledu je pro  novou ŠKODA Superb charakteristická široká mřížka chladiče s  uprostřed umístěným logem, dynamickými konturami kapoty  a ostrými tvary světlometů a předních mlhovek.

 

  

Design zadní části

 

Silný a ostrý

Ostrý, expresivní a působivý – záď naší vlajkové lodi jsme osadili širšími LED světlomety a čistými, precizními tvary. Větší šířka, více charakteru, jasnější rysy.

 

 

Rozmazlete se

Interiér nového modelu Superb je perfektní kombinací dynamických křivek, kvalitních materiálů a maximálního jízdního komfortu. Nová ŠKODA Superb je nejen větší a prostornější než kdy předtím, ale nabízí také nové komfortní prvky, které ji mění v salón na kolech. Vůz, který umožňuje všem cestujícím, včetně těch na zadních sedadlech, cestovat v klidu a pohodlí na dlouhé vzdálenosti.​

 

 

 

Motory 

 
facebook